Centrum Nauki Kopernik English version

Cennik biletów

Cennik biletów obowiązujący od 1 września 20152D3D

Prosto z nieba

Orbita Jazzu,
Dark Side of The Moon,
Konstelacja: Miłość,
Koncerty pod gwiazdami,
Koncerty dla dzieci,
Voices in the Dark
Bilet normalny19 PLN24 PLN19 PLN25 PLN
Bilet ulgowy*14 PLN19 PLN14 PLN25 PLN
Bilet dla grup zorganizowanych**13 PLN18 PLN13 PLN 
 -
Bilet rodzinny*** (dla 4 osób)52 PLN67 PLN52 PLN -
PAKIET KOPERNIK + PLANETARIUM****23 PLN28 PLN

Cena biletu ulgowego z Kartą Dużej Rodziny
Cena biletu normalnego z Kartą Dużej Rodziny
13 PLN
14 PLN
18 PLN
19 PLN


Wstęp do Planetarium tylko dla dzieci powyżej 3 lat.
Wstęp na seanse 3D dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 10 lat (wiek sugerowany ze względu na rozmiar okularów).

* Bilet ulgowy - Dzieci, młodzież szkolna 3-19 lat, studenci i doktoranci do 26 lat, seniorzy powyżej 65 lat, osoby z niepełnosprawnością wraz z opiekunem. Przysługuje tylko po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki (legitymacja szkolna, studencka, doktorancka, dowód osobisty) oraz w przypadku osób z niepełnosprawnością po okazaniu kopii orzeczenia o niepełnosprawności oraz dokumentu ze zdjęciem.
W przypadku orzeczenia o lekkim lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności osoba niepełnosprawna może zakupić bilet ulgowy również dla asystenta – w kasach należy okazać orzeczenie (karty emeryta/rencisty ZUS nie honorujemy)

** Bilet dla grup zorganizowanych - przysługuje jednej osobie w zorganizowanej grupie przedszkolnej, szkolnej, osób dorosłych oraz osób z niepełnosprawnością, co najmniej 10 osób plus opiekun. Jeden opiekun nie płaci za wstęp, każdy następny kupuje bilet tj. w grupie zorganizowanej. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

*** Bilet rodzinny - przysługuje rodzicom/opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe. Dla każdego kolejnego dziecka należy kupić bilet tj. w grupie zorganizowanej.

**** Pakiet tylko dla grup zorganizowanych, sprzedaż odbywa się od wtorku do piątku w dni robocze w kasach CNK i Planetarium w dniu wizyty; pakiet obejmuje wizytę na wystawach stałych po godzinie 16.00 oraz w Planetarium po godzinie 17.30, warunkiem skorzystania z pakietu jest jednoczesny zakup biletu na wystawy stałe i do Planetarium na ten sam dzień, w którym dokonywany jest zakup pakietu. Bilety można kupować od 15.30.

Bezpłatny asystent przysługuje też dzieciom do 16. roku życia, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności bez orzekania stopnia. Wejściówkę dla asystenta można odebrać w kasach CNK po okazaniu orzeczenia (z zastrzeżeniem, że przypadku Planetarium osoba niepełnosprawna, planująca wejście z asystentem, musi przy zakupie biletu jednocześnie nabyć bilet zerowy dla asystenta, może to zrobić z wyprzedzeniem w kasach PLA).

WizytaGodziny otwarcia planetarium

  • Wtorek - Środa 8:30 - 19:00
  • Czwartek 8:30 - 20:00
  • Piątek 8:30 - 21:30
  • Sobota 10:30 - 20:30
  • Niedziela 10:30 - 19:30
  • PoniedziałekPlanetarium nieczynne

Organizatorzy:

  • Miasto Stołeczne Warszawa
  • Ministetrstwo Edukacji Narodowej
  • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego